Ogrodzenie modułowe Konekt


Grupa Konekt to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Pierwsze kroki stawiali już 20 lat temu. Ogrodzenie modułowe Konekt to drugi, zaraz po Systemach Kominowych, filar ich działalności produkcyjnej. Wyprodukowane w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce – reprezentują poziom jakim mogą się poszczycić firmy na europejskim poziomie.

Ogrodzenie dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. W Centrum ogrodzeń i kostki brukowej projekt wykonamy GRATIS.

Ogrodzenie modułowe Konekt

BOKA

Linia BOKA jest odpowiedzią na wymagania Klientów ceniących sobie gładkie i jednolite powierzchnie. Jej uniwersalność pozwala na odnalezienie się zarówno w stylu tradycyjnym jak i modernistycznym. Modułowy system ogrodzeniowy skomponowany z bloczków ogrodzeniowych linii Boka to przede wszystkim estetyka wyglądu i spójność z pozostałymi elementami architektury otoczenia. Odpowiednio dopasowana technologia sprawia, że elementy wchodzące w skład Systemu Ogrodzeniowe Konekt BOKA tworzą idealną powierzchnię, a w efekcie efektowne ogrodzenie terenu a różnorodność kolorów sprawia, że dopasowanie ogrodzenia do zabudowy staje się dużo prostsze.

MILD

Konekt Mild to linia elementów systemów ogrodzeniowych Konekt, która doskonale wpisuje się w aktualnie panujące trendy na rynku branży budowlanej. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to przede wszystkim subtelne połączenia kolorystyczne, w efekcie końcowym tworzące lekkie ale dopracowane melanże. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to również szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalające zarówno na budowę ogrodzenia jak i elementów drobnej architektury ogrodowej. Niezależnie od wykorzystania, budowla charakteryzować się będzie estetyką i odpowiednią prezentacją oraz trwałością i precyzją wykonania, która jest już elementem rozpoznawalnym ogrodzeń Konekt.


Przykładowe realizacje