Kostka brukowa Polbruk


Od 30 lat kostka brukowa Polbruk kreuje przestrzeń wokół domów tysięcy Polaków. Pomaga w stworzeniu własnego wymarzonego miejsca na ziemi, które pozwala czerpać radość z przebywania w pełnej dobrej energii przestrzeni.

Polbruk jest największym na polskim rynku producentem materiałów betonowych do aranżacji nawierzchni i małej architektury. Producent nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek designerskie produkty wysokiej jakości, które pozwalają tworzyć bezpieczną, wygodną i komfortową przestrzeń do życia.

Polbruk jest liderem na rynku, ale nieustannie stawia przed sobą nowe cele i wyzwania. Elastycznie dopasowuje ofertę do wymagań klientów i dynamicznie reaguje na ich potrzeby.

W Centrum ogrodzeń i kostki brukowej projekt wykonamy GRATIS.

Kostka brukowa Polbruk

Przykładowe realizacje


Kostka brukowa Polbruk Olsztyn

Trudno o polską firmę bardziej kojarzącą się z brukową kostką niż Polbuk. Marka ta już od wielu lat dostarcza swoim klientom materiały najwyższej jakości, dzięki czemu można nazwać ją prawdziwym liderem w swojej branży. Kostka brukowa Polbruk idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów inwestycji, a szeroki asortyment pozwala każdemu klientowi na dopasowanie materiału idealnie do jego potrzeb. Przeczytaj więcej o firmie Polbruk i dowiedz się, w jaki sposób stała się największym producentem kostki brukowej w Polsce.

Polbruk lider kostki brukowej

Bez dwóch zdań Polbruk to największa i najbardziej renomowana polska firma zajmująca się produkcją kostki brukowej. Marka ta na rodzimym rynku działa od 1991 roku, co oznacza, że już od 30 lat pozwala Polakom kreować otoczenie ich domów oraz wykańczać podejmowane inwestycje budowlane. Mała architektura czy też wykończenie większych powierzchni – brukowa kostka Polbruk od dawna jest jedną z najchętniej wybieranych opcji na rynku, co świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług.

Od 1997 roku firma Polbruk wchodzi w skład międzynarodowego koncernu CHR, czyli prawdziwego światowego giganta w branży dystrybucji materiałów budowlanych. Sam Polbruk na terenie Polski daje zatrudnienie ponad 750 pracownikom, którzy stanowią siłę 21 zakładów produkcyjnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. O renomie marki świadczy również badanie przeprowadzone w 2016 roku przez firmę Millward Brown, które określiło Polbruk jako najbardziej rozpoznawalną marką na rynku kostki brukowej w Polsce. 

Asortyment kostki brukowej Polbruk jest bardzo różnorodny i dzięki temu każdy klient może bez problemu skorzystać z niej przy wykończeniu swojej nieruchomości. Firma stale rozwija się i proponuje coraz to nowsze produkty, które podążają za budowlanymi trendami, a co za tym idzie – pozwala na wykonanie aranżacji w najmodniejszy sposób. Ozdobna kostka brukowa czy też kostka brukowa prosta i tradycyjna? Takich dylematów podczas projektowania i dobierania materiałów możesz mieć wiele, jednak z całą pewnością materiały Polbruk idealnie sprawdzą się w przy każdym możliwym pomyśle.

Kostka Polbruk Olsztyn

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Olsztyn kostka brukowa Polbruk będzie bardzo przystępną opcją, ponieważ znajdziesz ją w Centrum Ogrodzeń i Kostki Brukowej. Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących sobie różnorodność i wysoką jakość, dlatego nie mogło zabraknąć w niej materiałów od największego polskiego producenta. W Centrum-Olsztyn Polbruk jest produktem najczęściej polecanym i wybieranym podczas wykończenia posesji oraz innych powierzchni, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego asortyment. 

W takim mieście jak Olsztyn Polbruk będzie świetnym wyborem, ponieważ decydując się na tą markę w Centrum Ogrodzeń i Kostki Brukowej projekt wykończenia powierzchni otrzymujesz ZA DARMO, dlatego zdecydowanie łatwiej będzie zabrać Ci się za aranżację Twojej działki. Skontaktuj się z nami, przeanalizuj ofertę kostki brukowej Polbruk i wybierz najlepszą dla siebie opcję, a my pomożemy Ci wykończyć posesję zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.