Kostka brukowa Buszrem

Wykończenie kostką brukową to jeden z najczęściej spotykanych sposobów w pracach budowlanych, dlatego na rynku nie brakuje firm dostarczających tego rodzaju materiałów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia kostka brukowa wysokiej jakości, to świetnym wyborem będzie marka Buszrem, czyli jeden z liderów w tej branży. Kostka brukowa Buszrem to produkt tworzony z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu gwarantuje Klientowi odpowiednio wysoką jakość i trwałość, czego efektem jest wysoka pozycja firmy na rynku.

Kostka brukowa Buszrem Olsztyn - Centrum ogrodzeń i kostki brukowej

Buszrem – historia marki

Buszrem swoją działalność prowadzi już od ponad 30 lat, dlatego może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej i nie przez przypadek należy do czołówki producentów kostki brukowej czy też płyt betonowych. Firma Buszrem cechuje się profesjonalizmem na każdym poziomie swojej działalności – od laboratorium przez dział produkcji aż do punktów sprzedaży wszystko funkcjonuje zgodnie z najwyższymi standardami oraz normami ustalonymi zgodnie z misją marki.

Dlaczego warto wybrać kostkę brukow Buszrem

Czym wyróżnia się kostka brukowa Buszrem? Atrakcyjna cena, najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowa wytrzymałość to cechy, które niewątpliwie czynią ją niezwykle ciekawą opcją, na którą zdecydowały się ogromne rzesze zadowolonych Klientów. W przypadku marki Buszrem kostka brukowa to produkt bardzo różnorodny, o czym świadczy szeroki wachlarz dostępnych modeli, które dobrać można zarówno jeśli chodzi o styl, jak i o zastosowanie.

Jeżeli chcesz wykończyć powierzchnię przed swoim domem, to bez problemu znajdziesz bruk Buszrem, który będzie współgrać z całą aranżacją – możesz wybrać szlachetną kostkę brukową, kostkę klasyczną lub brukowe kostki stylizowane na staromiejskie brukowane uliczki. Do wyboru pozostaje także ekologiczna kostka brukowa zawierająca bruk ażurowy, który nie tylko nadaje nawierzchni estetyczny wygląd, ale też sprzyja ogrodowym roślinom.

Szeroki wybór

Wybór kostki brukowej Buszrem jest naprawdę duży i pozwala znaleźć materiał w zależności od tego, gdzie ma zostać ona wykorzystana. Marka oferuje bruk gotowy do wyłożenia nie tylko na chodnikach czy parkingach, ale także na krawężnikach, schodach, palisadach czy obrzeżach. Kostka Buszrem zastosowanie znajdzie także w przypadku, gdy potrzebne będą bloczki betonowe wykonania murów lub trójkątne koryta ściekowe stosowane drogownictwie. 

W Centrum ogrodzeń i kostki brukowej projekt wykonamy GRATIS.


Przykładowe realizacje